O FIRMIE

O FirmiePonad 7 letnie doświadczenie w branży Odnawialnych Źródeł Energii pozwala zaoferować naszym Klientom kompleksowe rozwiązania i obsługę z zakresu instalacji fotowoltaicznych. Naszą misją jest troska o środowisko i przyszłe pokolenia w oparciu o najnowsze technologie i metody zapewniające Klientom poczucie bezpieczeństwa i najwyższy standard. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania, wykonawstwa i montażu instalacji fotowoltaicznych oraz serwisu. Specjalizujemy się w obsłudze zarówno małych inwestycji na terenie województwa mazowieckiego, jak i dużych inwestycji na terenie całej Polski. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe i wymagające projekty. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób pragnących zredukować wydatki związane z zakupem energii elektrycznej. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby indywidualne, jak i firmy czy gospodarstwa rolne z okolic Warszawy, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Piaseczna, Żyrardowa, Sochaczewa, Legionowa, Płocka, Mławy, Ciechanowa, Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Wyszkowa, Mińska Mazowieckiego, Otwocka, Radomia oraz pozostałych regionów Mazowsza i Polski.

Profil naszej działalności ukierunkowany jest na innowacje, ekologię, komfort oraz ekonomię. Oferujemy konkurencyjne ceny zarówno samych usług, jak i komponentów wchodzących w skład docelowej instalacji fotowoltaicznej. W „Sun Impact” atrakcyjne ceny idą w parze z wysoką jakością proponowanych modułów fotowoltaicznych. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami z sektora fotowoltaiki. Dzięki temu naszym Klientom dostarczamy produkty sprawdzone, a zarazem zaawansowane technologicznie.

W „Sun Impact” przewagę konkurencyjną budujemy na wiedzy, kwalifikacjach i doświadczeniu zespołu. Dbamy o każdy szczegół, po to by zagwarantować niezbędne bezpieczeństwo pracy, bezkompromisową jakość i maksymalną wydajność systemu fotowoltaicznego. Chętnie pomagamy, doradzamy, niwelujemy wszelkie wątpliwości. Na tle innych firm wyróżnia nas stuprocentowe zaangażowanie, entuzjazm i energia w działaniu. Każdą zleconą nam inwestycję traktujemy jak wyzwanie, realizując ją z pasją w sposób niezwykle sumienny. Dokładamy wszelkich starań, by instalacje fotowoltaiczne były dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Dlatego w ramach podjętej współpracy skupiamy się na zaproponowaniu tylko adekwatnych rozwiązań, które przyniosą realne oszczędności, a z biegiem lat także zyski. Zapewniamy, iż mnogość innowacyjnych rozwiązań, które posiadamy w ofercie, pozwoli odpowiedzieć na oczekiwania oraz sprostać wszelkim wymaganiom.