Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu 1
Instalacja fotowoltaiczna to odnawialne źródło energii, dzięki któremu uniezależnisz się od płacenia stale rosnących rachunków za prąd. Prosumencki system rozliczeń zapewni Ci możliwość odsprzedaży nadwyżek wyprodukowanej energii. Kwota uzyskana ze sprzedaży będzie pokrywała koszty pobranej przez Ciebie energii w porze nocnej lub innym okresie. Instalacja fotowoltaiczna wyposażona dodatkowo w magazyn energii zwiększy Twoją autokonsumpcję i zapewni nieprzerwane dostawy prądu w przypadku zaniku napięcia z sieci energetycznej. System odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb zredukuje rachunki do minimum, zapewni bezpieczeństwo energetyczne i w niedługim czasie pozwoli cieszyć się darmowym prądem. To się opłaca!


Tylko 6 kroków dzieli Ciebie od własnej instalacji fotowoltaicznej !

       Ikonografika


       Chciałbyś zainstalować panele słoneczne na swoim domu?

       Skontaktuj się z nami !


       Fotowoltaika dla domu 6

       Dlaczego warto wybrać fotowoltaikę dla domu
       w Sun Impact ?

       Sun Impact oferuje szereg korzyści dla swoich klientów. Nasi doradcy techniczni oferują pomoc na każdym etapie inwestycji. Powierzając nam wykonanie swojej instalacji solarnej dla domu jednorodzinnego otrzymujesz: projekt instalacji, profesjonalny montaż przez wykwalifikowany zespół fachowców, oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Załatwiamy również wszelkie formalności prawne związane ze zgłoszeniem instalacji i uzyskaniem dofinansowania. W efekcie otrzymujesz instalacje fotowoltaiczną wykonaną "pod klucz" i natychmiast zaczynasz oszczędzać.


       Fotowoltaika dla domu 4

       Finansowanie

       Już nie musisz inwestować środków na własną elektrownię słoneczną. Pozyskamy finansowanie za Ciebie, a miesięczna rata za instalację nie będzie wyższa od Twojego obecnego rachunku za prąd.

       Poznaj możliwości finansowania 

       Gwarancja jakości        Do budowy instalacji fotowoltaicznych wykorzystujemy komponenty największych światowych producentów o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej. Oferujemy naszym klientom produkty wykonane w najnowszych technologiach z najdłuższą gwarancją producenta na rynku.         Gwarancja zdjecie


       Już dziś zadbaj o swoją przyszłość i zbuduj własną elektrownię słoneczną! 


       Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiczną?
       Sprawdź, na jakie oszczędności możesz liczyć. Umów się na darmowy audyt z naszym specjalistą!