Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu 1

Instalacja fotowoltaiczna to odnawialne źródło energii, dzięki któremu uniezależnisz się od płacenia stale rosnących rachunków za prąd. Prosumencki system rozliczeń zapewni Ci zwolnienie z opłat za energię elektryczną pobraną z sieci. Nadwyżki energii wyprodukowanej przez instalacje fotowoltaiczną są "magazynowane" przez operatora i odbierane przez Ciebie po zachodzie słońca lub w innym okresie. Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna do Twoich potrzeb zredukuje rachunki do minimum i w niedługim okresie pozwoli cieszyć się darmowym prądem. 


Tylko 6 kroków dzieli Ciebie od własnej instalacji fotowoltaicznej !

       Ikonografika


       Chciałbyś zainstalować panele słoneczne na swoim domu?

       Skontaktuj się z nami !


       Fotowoltaika dla domu 6

       Dlaczego warto wybrać fotowoltaikę dla domu
       w Sun Impact ?

       Sun Impact oferuje szereg korzyści dla swoich klientów. Nasi doradcy techniczni oferują pomoc na każdym etapie inwestycji. Powierzając nam wykonanie swojej instalacji solarnej dla domu jednorodzinnego otrzymujesz: projekt instalacji, profesjonalny montaż przez wykwalifikowany zespół fachowców, oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Załatwiamy również wszelkie formalności prawne związane ze zgłoszeniem instalacji i uzyskaniem dofinansowania. W efekcie otrzymujesz instalacje fotowoltaiczną wykonaną "pod klucz" i natychmiast zaczynasz oszczędzać.


       Fotowoltaika dla domu 4

       Finansowanie

       Już nie musisz inwestować środków na własną elektrownię słoneczną. Pozyskamy finansowanie za Ciebie, a miesięczna rata za instalację nie będzie wyższa od Twojego obecnego rachunku za prąd.

       Poznaj możliwości finansowania 

       Gwarancja jakości        Do budowy instalacji fotowoltaicznych wykorzystujemy komponenty największych światowych producentów o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej. Oferujemy naszym klientom produkty wykonane w najnowszych technologiach z najdłuższą gwarancją producenta na rynku.         Gwarancja zdjecie


       Już dziś zadbaj o swoją przyszłość i zbuduj własną elektrownię słoneczną! 


       Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiczną?
       Sprawdź, na jakie oszczędności możesz liczyć. Umów się na darmowy audyt z naszym specjalistą!